KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123062
nr 1612 3062
Rudolf Kronbergs
(1911-1977), Sverige
Oljemålning, Motiv mot Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 65x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:13:40
15/4 18:02:44
Rudolf Kronbergs
Läs mer om Rudolf Kronbergs